Lida Nasıl Kullanılır?

Lida haplarını ne şekilde kullanmalıyız ve günlük uygulamamız gereken uygulamalar nelerdir. İşte bu sorulara cevap verelim isterseniz:

Yüksek kilolarından rahatsız olup zayıflamak isteyen kişiler için özel üretilen Lida nedir onu anlatalım. Lida içeriğini bitki özlerinden alarak hap şekline getirilmiş tamamen bitkisel bir zayıflama kapsülüdür. Lida'nın karışımındaki bitkiler Çin dağlarında yetişip, yerli halkında kullandığı bitkilerden hazırlandığı için mümkün olduğunca güçlü ve hızlı bir zayıflama işlemine olanak sağlıyor.

Lida uygulamasına başlayan bireyler, sabahları muntazam olarak güçlü ve tok tutan bir kahvaltı yapması gerekiyor. Bu öğün Lida programındaki en mühim şartlardan biridir. Tabiki  yaklaşık otuz dk. önce lida yosun kapsülü, bir bardak dinlendirilmiş su ile beraber 1 adet hapıalmalıdır.

Uygulamanız gereken bir diğer husus ise, Lida herhangi bir rejim ve diyet listesine ihtiyaç duymadan kilo verdiren bir üründür. Bu sebeple, kesinlikle ek bir takviye kullanmamanız gerekiyor. Ama düzenli spor hareketleri ve yürüyüş yaparak, kilo verme işlemini 2 kat artırabilirsiniz. Bunun sonucunda ideal kiloya çok daha kısa sürede ve hızlı bir biçimde ulaşacaksınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !